ID CP3341905
Mosnita Noua-Castel Royal| 2 camere| stil bavarez din lemn si piatra naturala
ID CP3341905
500 €
Iulius Imobiliare va ofera inspre inchiriere un apartament de închiriat în Castel Royal – Moșnița Nouă
Locuiește într-un loc cu adevărat special!
Apartamentul cu 2 camere este amenajat complet nou, în cadrul Castelului Royal din Moșnița Nouă, unde eleganța arhitecturii de epocă se îmbină armonios cu confortul modern.
Apartamentul a fost recent facut și beneficiază de finisaje și dotări noi, oferind un spațiu modern, confortabil și pregătit pentru mutare.
Farmecul proprietății este completat de elemente vintage, detalii arhitecturale deosebite și atmosfera specifică unui castel, pentru o experiență de locuire diferită de un apartament obișnuit.
Caracteristici:
* Amenajări și finisaje complet noi
* Spații luminoase și bine compartimentate
* Elemente și decorațiuni cu stil vintage
* Atmosferă elegantă și aparte
* Proprietate cu caracter și arhitectură deosebită
* Potrivite atât pentru locuire, cât și pentru cei care își doresc un spațiu cu personalitate
Castel Royal Moșnița Nouă este alegerea potrivită pentru cei care își doresc mai mult decât un simplu apartament: un spațiu modern, într-un cadru cu istorie, eleganță și un farmec aparte.
Pentru detalii despre disponibilitate, suprafețe și preț, vă rugăm să ma contactați.
Chiria 500 euro + garantia 500 euro
Disponibil imediat!